Підвищення кваліфікації викладачів кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики в умовах війни

10:59, 02-02-2023

Підвищення кваліфікації викладачів є одним із способів професійного розвитку та необхідною вимогою часу, що закладена в законах України «Про освіту» та «Про вищу освіту». Викладачі університету самостійно обирають форми та види підвищення кваліфікації задля забезпечення якості освіти в Державному університеті телекомунікацій.

3 24 лютого 2022 року життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Україна почала жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло і на освітню діяльність. Саме тому більшість викладачів університету обирають дистанційну форму підвищення кваліфікації, беручі участь у різноманітних семінарах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо.

Протягом 2022 року викладачі кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики отримали близько 40 сертифікатів про підвищення кваліфікації.

У пріоритеті було вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду з метою покращення компетенцій застосування різних методів та форм роботи зі студентами, впровадження найкращих практик задля ефективного навчання.