Підготовчий етап до першої практики студенів 2 курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення

11:01, 05-02-2023

Практики є однією із основних форм організації навчального процесу, яка забезпечує єдиний, комплексний підхід до організації підготовки, системності, безперервності та спадкоємності навчання студентів та закріплення зв’язків з підприємствами. Відповідно до навчального плану освітньої програми «121 – Інженерія програмного забезпечення» передбачено ознайомчу практику для студентів 2 курсу.

Важливим кроком є підготовчий етап, який був проведений у вигляді онлайн зустрічі зі студентами 2 курсу та керівниками практики старшим викладачем Кобою Андрієм Борисовичем та Золотухіною Оксаною Анатоліївною. Розкрито мету даної практики, розподіл робочого часу студента та представлено основні документи, які необхідні для звітності проходження ознайомчої практики.

Проведено розподіл студентів на бази практик компаній-партнерів кафедри, серед яких компанії SoftServe, ТОВ «Коджитайз солюшнс», ТОВ «Сітес-сек’юрити», ТОВ "Мега-олімп компані", Netwave Soft, ТОВ "Енергія 2000" та інші.

Бажаємо два тижні ознайомчої практики провести цікаво, поринути у світ розробки програмного забезпечення і повернутись з новими силами і бажанням продовжити навчання у напрямку ІТ.

Фотографії