Почни свій шлях до успіху разом із кафедрою Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

10:00, 01-03-2023

Важливу роль  у встановленні  та реалізації особистості відіграє обрання професії, не тільки цікавої, а ще й прибуткової, такої, що сприятиме саморозвитку. Підприємницька діяльність дозволяє раціонально розпоряджатися знаннями, здібностями, навичками для вирішення конкретних задач з метою реалізації власних інтересів. Досягти такого результату  можливо за обрання  спеціальності  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Державному університеті телекомунікацій.

Викладачі нашої кафедри активно проводять профорієнтаційну роботу в школах Києва та Київської області, з якими підписано договори про співробітництво. Це гімназія « Міленіум» № 318, ЗОШ № 22, №69  та № 246, ліцей № 144, гімназія №12 м. Біла Церква та ін.

Зустрічаючись з майбутніми студентами, ми стверджуємо, що  навчаючись на спеціальності  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» випускники  отримають  знання та практичні навички з організації та впровадження власної справи, ефективно застосують  їх в різних сферах діяльності, зрозуміють принципи та специфіку функціонування торговельних та біржових майданчиків й ефективно працюватимуть на них. Адже в Державному університеті телекомунікацій освітня програма для підготовки фахівців за спеціальністю 076 розроблена відповідно до вимог стандарту вищої освіти, компетенцій компаній-партнерів кафедри та інноваційного змісту навчання. Такі умови сформують  високоякісно підготованого фахівця, який при добросовісному ставленні до навчання  гарантовано зможе отримати перше високооплачуване робоче місце.

Впродовж навчання на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студенти вивчають комплекс дисциплін, які нададуть змогу:

• генерувати бізнес-ідеї у чітко сформований бізнес-план;
  • організовувати власну, провадити торговельну та комерційну діяльність, біржову діяльність;
  • використовувати сучасні ІТ - технології;
  • працювати в команді та з командою;
  • вільно володіти англійською мовою на рівні міжнародного стандарту B2 за рахунок посиленого вивчення мови;
  • працювати, з сучасними програмними продуктами, які використовуються в бізнесі: прикладне рішення «1С: Підприємство 8», «BAS», «M.E.Doc.»;
  • проходити практики в компаніях-партнерах кафедри;
  • працевлаштуватися  в компаніях-партнерах кафедри, які є роботодавцями для наших випускників

Навчаючись у Державному університеті телекомунікацій, наші студенти набувають компетенцій, що наближають їх  до світових вимог відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення!!!

Ми допоможемо майбутнім фахівцям не лише отримати знання та розуміння нових можливостей у сучасному середовищі підприємництва та комерційної діяльності, а й практичного їх застосовувуати в реаліях бізнесу, в умовах мінливих купівельних звичок та загроз з боку впливових конкурентів. Адже профіль професійної компетентності фахівця з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дозволяє обирати та обіймати провідні керівні посади, створювати власний бізнес та реалізувати себе у багатьох напрямах, гармонійно поєднуючи кар’єрне та особисте зростання.

Запрошуємо на навчання в Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»