Практична підтримка напрямку DevOps

19:25, 06-03-2023

Сучасний бізнес і державні установи мають покладатися на висококваліфікованих фахівців у сфері інформаційних технологій, які здатні здійснювати дослідницьку, інноваційну, творчу діяльність у реальних умовах виробництва програмного забезпечення. Кафедра Інженерії програмного забезпечення має у своєму арсеналі професійний досвід, кадровий потенціал та сучасне навчальне середовище для якісної підготовки магістрів  за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» за основним напрямом DevOps.

Потрібно відмітити, що інженери DevOps супроводжують продукт на всіх етапах життєвого циклу, автоматизуючи та прискорюючи процеси розробки, підвищуючи його ефективність та безпеку. І такі різноманітні інструменти та набори навичок з роками зробили їх все більш затребуваними на міжнародному ІТ-ринку.

Для підвищення ефективності викладання дисиципліни «DevOps» професором, д.т.н. Бондарчуком Андрієм Петровичем було залучено практика ІТ, Дмитра Вергуна,  System Engineer at Epam Systems до проведення практичних форкшопів із актуальних тем для студентів груп ПДМ51,52,53,54.

Також, студентам надавалась можливість пройти сертифікований курс «DevNet Associate» від партнерів кафедри компанії Cisco.

Сподіваємось, що отриманні знання та вміння будуть стартом для кар’єрного росту наших магістрів.

Фотографії