Захист звітів ознайомчої практики на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

13:27, 07-03-2023

Студентам важливо вміти виступати з презентацією, оскільки це допоможе їм успішно представляти свої ідеї та проекти перед викладачами та одногрупниками. Крім того, навички презентації можуть допомогти студентам під час вступних іспитів, коли їм потрібно переконати відбіркову комісію у своїй придатності для навчання відповідній спеціальності. Навички презентації також можуть стати корисними в майбутньому під час пошуку роботи, оскільки більшість робочих місць вимагають від працівників ефективної комунікації та здатності презентувати ідеї та проекти.

Саме тому захист звітів ознайомчої практики для груп ІСД-21, ІСД-22 та ІСД-23 пройшов у формі виступів з презентаціями, на яких студенти представили результати проходження практики та свої здобутки.

Кожен виступ тривав 5-7 хвилин, за які доповідач розкривав головні моменти і свої досягнення, а також демонстрував візуально свою роботу під час виконання індивідуальних завдань.

Вітаємо з успішним захистом звітів ознайомчої практики та поверненням до навчання!

Фотографії