Технологічні оновлення на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - обладнання від наших партнерів

12:52, 13-03-2023

Компанія ICTV подарувала кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем 6 потужних серверів, серед яких:

• Сервер IBM System x3650 M2  - 2 шт.

• Сервер IBM System x3650

• Сервер HP ProLiant DL320e Gen8 - 2 шт.

• Сервер HP ProLiant DL180 G6

Також додатково кафедра отримала від керівництва інституту два сервера: IBM System x3250 та Supermicro CSE-512 / 5018D-MF.

Нове обладнання ми зможемо застосувати на користь та ефективізацію навчального процесу, збільшити робочі потужності кафедри, а також використати в навчальних цілях для практикування наших студентів.

Дякуємо компанії ICTV та керівництву інституту Інформаційних технологій за вклад в роботу кафедри та оновлення нашої матеріальної бази.