Срібні призери чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів - команда Державного університету телекомунікацій

10:11, 14-03-2023

25 лютого 2023 року у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся 14 Чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту. Першими на поміст вийшли дівчата. Серед них — студентки ДУТ Панасюк Єлизовета та Моржук Тетяна, які уже з перших підходів зафіксували особисті рекорди у ривку гирі вагою 16 кілограмів. Серед чоловіків виборювали переможні бали для команди Університету Семешко Максим, Кононенко Андрій, Бороденко Володимир та Довгошея Дмитро в номінації поштовх довгим циклом двох гир вагою 24 кілограми. Понад 100 атлетів із 11 регіонів взяли участь всеукраїнському спортивному заході. Так продовжуємо невпинний розвиток та популяризацію спортивного та військово-патріотичного виховання молоді.