Ми - спонсори нових ресурсів для захисту нашого майбутнього

10:16, 14-03-2023

Загроза кібератак з боку російської федерації як на українські системи, так і на європейських партнерів залишається високою, адже концепція російської «гібридної війни» передбачає використання всіх типів впливу на країну, щодо якої росія здійснює агресію. Тому ми повинні постійно бути готовими до нових атак росіян, весь час посилювати власний захист – у тому числі й у кіберпросторі.

Основною системою, яка забезпечує кіберзахист державних органів, є Система захищеного доступу державних органів до мережі «Інтернет» (СЗДІ). Споживачами цієї системи є близько 200 державних органів, в тому числі органи сектору безпеки і оборони держави. СЗДІ більшу частку кібератак припиняє і блокує, в тому числі в автоматичному та напівавтоматичному режимі.

На нашій кафедрі ми навчаємо, не шкодуючи ресурсів, якісних спеціалістів, які продовжать розвивати методи та способи захисту інформації у кіберпросторі. Ми заточуємо їхні навички під сучасні існуючі проблеми, які потребують негайного вирішення, тому вихідці нашої кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту одразу готові до роботи та не потребують додаткової практики по завершенню повної вищої освіти.