Нагородження студентів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки за участь у змаганнях UA30CTF

17:27, 16-03-2023

14 березня 2023 року cтудентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки нагородили подяками за успішну участь у  змаганнях з кібербезпеки UA30CTF, організованих Держспецзв'язком за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС. Подяки вручив Директор Навчально-наукового інституту захисту інформації, доктор технічних наук, професор - Савченко Віталій Анатолійович і побажав їм миру та стрімкого кар’єрного розвитку.

Під час змагань Анастасія Бригинець (БСД31), Ася Чабан (БСД31), Ярослав Василенко (БСД31), Ярослав Шандаровський (БСД31), Олександр Ломовацький (БСД31) та Соколянський Костянтин (БСДМ53) вирішували 25 завдань як на логіку, так і на пошук та експлуатацію вразливостей. Найбільш цікавим моментом для нашої групи було вирішення завдання з криптографії і форензики. Беручи участь у проекті,  студенти не тільки отримали безцінний досвід, але і зустріли своїх друзів з інших університетів та досвідчених спеціалістів сфери захисту інформації.

Окрім участі у змаганнях, бакалаври та магістри мали можливість відвідати лекції з кібербезпеки провідних українських фахівців у цій галузі. Зокрема, від CISSP CISA OSCP Володимира Стирана, CEO агенції «Мольфар» Артема Старосєка.

Якісна освіта та практичні навички є ключем до формування майбутнього кожної людини. Вітаємо наших студентів і бажаємо багато нового практичного досвіду та цікавих вражень у сфері захисту інформації!