Вступ 2024: Реєстрація на НМТ розпочинається з 3 квітня!!

16:46, 29-03-2023

Реєстрація вступника для участі в НМТ передбачає:

• створення персонального кабінету на сайті УЦОЯО;
  • унесення до кабінету особистих даних та інформації;
  • завантаження до кабінету фотокопій реєстраційних документів;
  • підтвердження бажання взяти участь у НМТ.

Після обробки інформації та копій документів учаснику НМТ буде надано можливість сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

Отримання Сертифікату є підтвердженням реєстрації абітурієнта для участі в НМТ!

Для реєстрації на НМТ потрібні копії наступних документів:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
     Завантажити
  • документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ завантажуватиме в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файлу у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.