Нові абітурієнти – майбутнє кафедри!

10:38, 09-05-2023

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності була рада зустрітися з випускниками шкіл Оболонського, Солом’янського та Деснянського районів. І цей список збільшується щодня!

Сучасна молодь перспективна та допитлива, креативна та наполеглива, це надихає і водночас нагадує нам про велику відповідальність перед нашими студентами. Надзвичайно цікаво спілкуватися в дружньому колі випускників, розказувати про переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій та розкривати секрети навчання за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

Також відповісти на численні запитання учнів шкіл:

• Які перспективи знайти гарну роботу?
  • Скільки заробляють фахівці інформаційно-документаційної галузі та PR?
  • Чи є бюджетні місця і який прохідний бал?
  • Наскільки складно навчатися в технічному ЗВО?
  • Чи викладають англійську мову?
  • Чи працює їдальня, спортзал?

Приємно, що виявляють інтерес до навчання за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» керівництво, учителі освітніх закладів, батьки старшокласників.

Ми щиро вдячні усім, хто допомагав нам налагодити зв'язок та створити теплу й дружню атмосферу зустрічі – директорам, завучам, учителям. Нам було комфортно взаємодіяти, спілкуватися та знайти нових друзів.

Чекаємо всіх випускників на День відкритих дверей та екскурсію на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності та сподіваємося, що саме ми матимемо пріоритет серед абітурієнтів у виборі спеціальності!

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах і Telegram, і Ви знайдете ще більше інформації та будете в курсі всіх подій і заходів, що відбуваються!