Звіти аспірантів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

10:49, 10-05-2023

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки проводить підготовку не тільки бакалаврів, магістрів але і докторів філософії. Науковці кафедри заслухали звіт аспірантів першого року навчання – Гамзу Дмитра Євгеновича і Смолєва Євгена Сергійовича. Дмитро Гамза доповів про результати своєї роботи над дисертацією на тему «Метод виявлення шкідливої активності в інформаційній системи організації на основі гібридної класифікації вторгнень». Аспірант Євген Смолєв доповів про готовність початкових розділів дисертації на тему «Метод виявлення вторгнень в інформаційну систему організації шляхом аналізу трафіку з використанням штучного інтелекту».

Доцент кафедри, к.в.н. – Гахов Сергій Олександрович та завідувач кафедри, д.т.н – Гайдур Галина Іванівна заслухавши звіти, дали свої зауваження та пропозиції щодо проведення досліджень та написання дисертаційних робіт.