«Фотонні» кристали часу, що здатні посилювати сигнал бездротової мережі

16:20, 11-05-2023

Нещодавно, вчені знайшли спосіб як посилити бездротовий зв’язок за допомогою так званого «фотонного» кристалу часу.

На думку вчених, такий вид нової матерії як кристал часу, що базується на квантовій фізиці та термодинаміки, що вперше був запропонований вченим Френком Вільчеком, фізиком  з Массачусетського технологічного інституту у 2012 році та синтезований вже у 2016 році групами фізиків з університету Меріленда та  Гарвардського університету, може зробити революцію у галузі зв’язку, до якого входить широко розповсюджена бездротова мережа.

Це все супроводжується тим, що використовуючи такі кристали у якості поверхонь, при нанесенні на плату смартфона чи іншої техніки, яка використовує бездротову мережу у якості приймання та передачі – може кардинально посилити такі сигнали в обидва боки. Це дозволить минати перешкоди при проходженні бездротових мереж через метал, бетон та інші конструкційні споруди, що заважають сигналам.

Тим паче, такий метод можна буде використовувати і для передавачів, такі як 3G, 4G/LTE антени, маршрутизатори, що дозволить мінімізувати втрату даних та енергії, яку потрібно для передачі.

Наша кафедра Комп’ютерної інженерії є першочерговою, яка співпрацює з компанією CISCO, що є світовим лідером в області обладнання комп’ютерних систем та мереж.

Коли здійсниться ця революційна сенсація –  ми одні із перших, хто дасть можливість доторкнутися до цієї історії!

Не прогавте цей момент – кафедра комп’ютерної інженерії чекає саме вас у перших рядах, задля успішного майбутнього у всіх його початках!

Шукайте всю необхідну інформацію за посиланням: https://allmylinks.com/dut-kaf-ki