Проведено день відкритих дверей спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології. Профорієнтаційна робота з абітурієнтами

23:43, 11-05-2023

Спільна мета нашого університету та всіх технічних навчальних закладів полягає у формуванні висококваліфікованих ІТ-спеціалістів, які зможуть не тільки гідно представляти нашу країну, але й зробити світ кращим за допомогою своєї праці. Кожен викладач та працівник нашого університету має велику відповідальність у формуванні таких фахівців. Наш день відкритих дверей - важливий етап у здійсненні цієї мети. Ми сподіваємося, що учасники заходу змогли оцінити не тільки наш потенціал, але й відчути мотивацію до здійснення своїх мрій та досягнення успіху у своїй кар'єрі.

Щоб стати першокласним ІТ-фахівцем, потрібно не тільки мати глибокі знання та навички, але й бути мотивованим та цілеспрямованим. Наш університет допоможе вам розвинути як професійні, так і особисті якості, необхідні для досягнення успіху. Ви отримаєте можливість працювати з визнаними експертами в галузі ІТ, брати участь у проектах та програмах обміну, а також знайомитися з відомими компаніями-роботодавцями. Наш день відкритих дверей - це чудова нагода дізнатися більше про наші можливості та розпочати свій шлях до успіху.

Щоб записатися на зустріч за особисто відвідати університет, подивитися на навчання і отримати інформаційну підтримку - звертайтеся до завідувача кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Каміли Павлівни Сторчак за телефоном +380 97 946 08 09.

А щоб бути в курсі процесу вступу та не впустити своїх можливостей - підписуйтеся на наш телеграм-канал за посиланням https://t.me/ipzasdut