Залучення кафедри маркетингу до передового досвіду науково-практичних та освітніх інновацій і трендів

12:21, 16-05-2023

Завідувач кафедри маркетингу доктор економічних наук, професор Олена Виноградова виступила модератором на панельній дискусії на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації, тренди та виклики в індустрії гостинності»  у Львівському університеті економіки і торгівлі.

Під час конференції обговорювалися гострі питання відновлення населення та економіки України у післявоєнний період з врахуванням досвіду країн, які пройшли цей важкий шлях.

На другий день була нагода долучитися до обговорення питань формування освітніх програм відповідно до умов стейкхолдерів та світових викликів.

Відповідний досвід науково-практичних та освітніх інновацій  і трендів буде врахований кафедрою маркетингу, що дозволить підвищити якість підготовки здобувачів.