Студенти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології пройшли навчання за дуальною освітою від компанії Хуавей

10:37, 17-05-2023

Другий рік поспіль студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем мали можливість пройти навчання за дуальною освітою від компанії Хуавей! Цього року до цієї програми долучились студенти груп ІСД-31 – Зубар Оля, Буджак Данило, Ребров Денис та ПД-31 Сторчак Діана. Протягом трьох місяців вони пройшли курс навчання за наступними напрямками: Радіопланування мереж мобільного зв'язку; Бездротові технології; Дата-Центри, успішно здали фінальний іспит та отримали запрошення на вільні вакансії в компанію Хуавей!

Наступного року ми продовжимо співпрацю з компанією Хуавей за програмою дуальної освіти, і якщо ви бажаєте взяти в цій програмі, ви повинні вже зараз працювати над собою та розвивати у собі наступні якості:

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем висловлює подяку компанії Хуавей за нові освітні можливості для наших студентів!

Фотографії