“Слухати і чути” - під таким гаслом відбулись кураторські години на кафедрі Комп’ютерної інженерії

11:54, 17-05-2023

На кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій 16 травня відбулись кураторські години зі студентами 1-2 курсів в аудиторіях 0-25 та 301.

Під час кураторських годин було обговорено всі питання на порядку денному: навчання, заборгованості по навчанню, відвідуваність занять, заповнення залікових книжок, підготовка до успішного складання іспитів та заліків на сесії. Крім навчальних питань, також було запрошено всіх бажаючих на святковий концерт 17 травня о 14:00 в актовій залі в честь Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства.

Кураторська година відбулась в приємній, дружній атмосфері. Студенти мали змогу поставити питання та поспілкуватись з кураторами груп і зав.кафедрою Комп’ютерної інженерії Світланою Володимирівною Поперешняк.

Прислухатись до побажань студентів, аби стати краще - запорука дружньої і продуктивної співпраці здобувачів та надавачів освіти!

Якщо Ви абітурієнт і бажаєте навчатись на кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, тоді заходьте за посиланням https://allmylinks.com/dut-kaf-ki та дізнавайтесь всю необхідну інформацію по вступу!

Почніть будувати своє світле майбутнє разом з нами.