XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

День народження Інтернету разом з кафедрою Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

15:54, 17-05-2023

17 травня 1991 року - день прийняття єдиного стандарту World Wide Web

У сучасних умовах люди щодня користуються Інтернетом і навіть не уявляють свого існування без нього. Цікаво, що цей винахід спочатку був розроблений для військових і оборонних сфер, але згодом він був оприлюднений, тому отримувати новини, спілкуватися, працювати, купувати товари чи просто розважатися стало звичайною справою для кожної людини.

Існує кілька подій, які вважають найвизначнішими в історії створення Всесвітньої мережі, тому й днів Інтернету в світі існує кілька. Одна з важливих дат — 17 травня 1991 року, день прийняття єдиного стандарту World Wide Web. Відтоді 17 травня щороку відзначається в світі як День народження Інтернету.

В 1989 році Тімоті Бернерс-Лі з Європейської організації ядерних досліджень почав роботу над проєктом World Wide Web  — «всесвітньою павутиною», тобто системою гіпертекстових вебсторінок. Основою проєкту стала програма Eniquire, написана Бернерсом-Лі ще у 1980 році. Також авторству Бернерса-Лі належить перший в історії вебсервер CERN HTTPd, перший веббраузер і редактор сторінок World Wide Web, протокол прикладного рівня передачі даних HTTP, мова HTML та стандартизований спосіб запису адреси сайтів — URL.

17 травня 1991 року онлайн-світ набув звичної для нас форми — було прийнято єдиний стандарт для вебсторінок в Інтернеті та з’явився перший вебсайт, тому саме цей день вважається Днем народження Інтернету.

Кафедра Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій надає здобувачам освіти бакалаврського та магістерського рівнів знання в галузі комп’ютерних мереж.

Починаючи з 1 курсу, під час навчання, студенти поступово опановують більш складні технології побудови та моделювання комп’ютерних мереж, мережеві протоколи обміну даними, стандарти комп’ютерних мереж, на пам’яться знають модель OSI, вчаться обжимати кабелі, працюють з серверами, створюють власні односторінкові та багатосторінкові вебсайти тощо. Все це допомагає всебічно розвиватись, отримувати знання та навички, які дуже важливі в сучасному світі.

 

Якщо Ви абітурієнт, якого цікавить ІТ напрямок, мережі, принцип роботи мережевих технологій і ще багато всього - НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!

За посилання https://allmylinks.com/dut-kaf-ki знаходьте контакти, фоловте нас в соц.мережах, пишіть нам на пошту, завітайте на дні відкритих дверей чи телефонуйте за номером для додаткової інформації по вступу на кафедру Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Ми будемо раді бачити Вас студентами нашого напрямку. Ви не пошкодуєте про вибір!

Читайте також
Переглядів: 582