Флешмоб до дня української вишиванки на кафедрі Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

15:14, 18-05-2023

Будучи ІТ спеціалістами, важливо не забувати свою ідентичність. Щороку в третій травневий четвер, у День вишиванки, багато українців одягають вишиті сорочки, щоб вшанувати культурні традиції свого народу.

Ми не є виключенням. Кафедра Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на чолі з завідувачкою кафедри Світланою Володимирівною Поперешняк, викладачами та студентами приєдналась до щорічного флешмобу. Щиро вітаємо всіх українців з днем вишиванки!

Щоб приєднатися до цього красивого й позитивного свята, в третій четвер травня достатньо просто одягти улюблену вишиванку і піти в ній на роботу, на навчання чи просто на прогулянку. В цей день соціальні мережі рясніють яскравими фотографіями радісних людей у вишиванках, привітаннями та хештегами #деньвишиванки #вишиванкатвійгенетичнийкод