Бути студентом кафедри документознавства та інформаційної діяльності – це круто!

11:46, 19-05-2023

МИ – викладацький та студентський колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Ми вчимося, навчаємо, пишемо й захищаємо курсові й кваліфікаційні роботи, проходимо практику у відомих київських ІТ-компаніях на посадах PR-менеджерів, інформаційних аналітиків, референтів-перекладачів, HR-менеджерів.

А ще ми відвідуємо спортивні секції, беремо участь у святкових університетських і всеукраїнських заходах.

Ось такі МИ - викладацький та студентський колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Приєднуйся до нашої студентської родини, розкривай свої таланти, знаходь нових друзів – і, повір, світ закрутиться навколо тебе!