Попередній захист бакалаврських робіт – «…бо кожен фініш – це по суті старт…»

18:53, 23-05-2023

Попередній захист бакалаврських робіт -  це приємна нагода зустрітись з нашими старшокурсниками. Нещодавно ми знов у цьому переконались. Знайшовся час і для робочих моментів і для теплого спілкування зі студентами.

Бакалаврські роботи з економіки – це генеральна репетиція розвитку кар’єри в ІТ-бізнесі. Усі актуальні моменти, які по’язані з розвитком бізнесу в ІТ-сфері, економічною оцінкою діяльності підприємства, розробкою подальшої стратегії в умовах цифровізації  представлені у випускних роботах.

Старші курси у нас навчаються он-лайн і не завжди є змога побачитись. Дуже цікаво було дізнаватись про професійні досягнення майбутніх бакалаврів економіки. Студенти охоче розповідали - де вони працюють і про що мріють. Приємно чути, що деякі хлопці і дівчата вже займають управлінські посади: керують підприємствами або відділами продажу; розвивають власний бізнес; займаються просуванням нейромереж, цифровою аналітикою ринку або бізнес-аналітикою.

Шановні студенти! Ми вже чекаємо нової зустрічі з Вами під час захисту.  Впевнені, що все буде ОК і вдалий захист стане натхненням для нової грані Вашого навчання під назвою «Магістратура».

Завжди ваша кафедра економіки.