Перше місце команди "Slimes kingdom" в GameDev напрямку хакатону "Start Smart IT 2023"

19:30, 29-05-2023

Родзинкою напряму підготовки кафедри Інженерія програмного забезпечення є розробка ігор під керівництвом ІТ-практика Олеся Дібрівного (PhD, доцента кафедри), Unity developer at Keiki, Genesis. Поєднання теорії і практики дали результат - 1 місце команди "Slimes kingdom" в GameDev напрямку хакатону "Start Smart IT 2023", який відбувся за підтримки Інституту інформаційних технологій та партнерів Університету.

Команда, Марковський Олександр (2 курс, тімлід, Untiy розробник), Яковчук Василь (4 курс, Untiy розробник), Максименко Дмитро (2 курс, художник), Полуектов Іван (3д моделер), представила мобільну гру в 3D. Хлопці відзначили специфіку гри: «В грі є два режими гри "Виживання" (для хардкорних гравців, які полюбляють більш складний геймплей), в цьому режимі потрібно протриматись, як можна довше часу та "Компанію" (для дослідників та гравців, яких більше приваблює прогресія), режим гри з процедурною генерацією карти та поступовим збільшенням складності геймплея».

Інші команда "Arbity", Столяр Павло (4 курс, розробник), Яковчук Василь(4 курс, розробник), Полуектов Іван (тімлід), зайняла призове місце за оцінкою інвесторів серед IoT проєктів.

Вітаємо переможців! Дякуємо організаторам за оцінки та подарунки! Навчаємось, щоб рухатись вперед!

Фотографії