Черговий тренінг з надання домедичної допомоги від “Солом’янських котиків”

10:23, 30-05-2023

Всім бажаючим навчитися рятувати життя – приготуватися!

Адже,черговий тренінг від наших партнерів,а саме "Солом'янських котиків" з надання домедичної допомоги, вже на підході. Представники даної організації, проведуть майстер клас серед наших студентів, з порятунку як власного, так і чужого життя.

Подібний захід вже відбувався у стінах ДУІКТу. На ньому всі охочі навчилися базовим правилам надання першої допомоги людям у надзвичайних ситуаціях.

Дана подія,тим паче в наш час,є дуже важливою як для слухачів, так і для їх оточення, адже правильно надана перша допомога може врятувати чиєсь життя та здоров'я.

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем висловлює безмежну подяку Солом'янським котиками за їх внесок у розвиток та безпеку наших студентів та викладачів!