Конкурс студентів кафедри МВТ на проходження практики і подальше працевлаштування

18:07, 31-05-2023

Сьогодні відбулась зустріч компанії-партнера кафедри Viatec з нашими студентами.

Viatec – value added дистриб’ютор, творець рішень та правил гри на ринку України в сфері технічної безпеки.

Вже 15 років постачає на ринок України передове обладнання та програмне забезпечення для організації систем безпеки будь-якого рівня, від індивідуальних рішень до проектів національного масштабу.

Студенти нашої кафедри працюють у Viatec багато років та звісно проходять практичні курси, а представники компанії ведуть практичні занять з дисциплін напрямку відеоспостереження та контролю доступу (дані дисципліни відкрито дякуючи технічному сприянню компанії).

Так дякуючи наданому обладнанню відеоспостереження на кафедрі МВТ успішно функціонує Навчально-тренінговий центр Hikvision.

Так і сьогодні Viatec звернулась з проханням про проведення зустрічі для презентації місії компанії та відбору студентів на проходження практики і подальшого працевлаштування на різні посади.

Студентів очікує безкоштовна сертифікація та навчання, а сертифікат це гарантія працевлаштування!

Вступайте навчатися на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій  і тільки у нас Ви зможете отримати реальні практичні навички і роботу.