Командна робота - запорука успішного проєкту

17:01, 27-03-2023

Важливою складовою навчального процесу студентів 3 курсу кафедри Інженерія програмного забезпечення є закріплення набутих знань та вмінь під час виробничої практики на базі компаній-партнерів, а також під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри.

Так, студенти, які були закріплені для проходження виробничої практики за кафедрою інженерії програмного забезпечення під керівництвом к.т.н., доцента Золотухіної Оксани, були розбиті на команди, кожна з яких виконувала задачі в рамках окремого проєкту. Один з проєктів – це РЕТ-проєкт, що представляє собою рекомендаційну систему для користувачів мультимедійних платформ. Другий проєкт представляє собою веб-платформу для науковців в галузі аграрної промисловості, тваринництва, рослинництва, генної інженерії, біоінформатики та інших дотичних галузей. Ця платформа дозволить забезпечити доступ до первинних даних експериментальних досліджень науковцям не тільки з України, а й з усього світу. Проєкт планується подати на розгляд щодо впровадження до Національної академії аграрних наук України. Інші студенти виконували завдання, пов’язані з розробкою програмних модулів для автоматизації окремих поточних задач кафедри та університету.

Також студенти проходили практику на базі компанії «Енергії 2000», де долучились до розробки сценарію та редактора вправ, створення об'єктів та рівнів для війскових тренажерів.

Команда, що виконувала роботу в компанії «Коджитайз Солюшнз» під керівництво Щукіна Іллі працювали над створенням сервісу рекомендації фільмів. Основним завданням було вивчення необхідного стеку технологій для розробки такого сервісу, включаючи JavaScript, NodeJS, Express, MongoDB, React, HTML, CSS та Git.

Під час роботи студенти активно використовували засоби командної роботи (Git, Trello), закріпили навички проектування та розробки баз даних, веб-додатків, UX/UI дизайну та інші.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.