Готуємося до вступної кампанії: успішна кар’єра та щасливе майбутнє починаються на кафедрі публічного управління та адміністрування ДУТ

12:03, 05-01-2023

Якщо розглядати життя як процес постійного вибору, то безсумнівним постає вибір на користь особистісного та професійного зростання!

На кафедрі публічного управління та адміністрування, сучасній інноваційній локації трендового Державного університету телекомунікацій, створенно всі умови для набуття високого рівня фахових компетентностей, самоствердження та багаторівневої самореалізації, що дозволяє реалізуватися у житті та обійняти достойну посаду:

• в органах державної влади та місцевого самоврядування, бютжетних установах та організаціях;
  • у системі підприємств, господарських товариств та індивідуальних підприємців;
  • у самоорганізаційній системі громадянського суспільства підприємств, установ і організацій;
  • у громадських фондах і політичних об’єднаннях, молодіжних спілках та правозахисних організаціях, ветеранських організаціях, професійних союзах, спортивних клубах, центрах професійної підготовки тощо;
  • на управлінських та адміністративних посадах у міжнародних організаціях та їх представництвах в Україні.

Навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування надає можливість майбутнім фахівцям грунтовно оволодіти комплексом загальних і професійних компетентностей, що цілісно сприяє розвитку сервісної та цифрової держави, відкриваючи можливість особистісної реалізації в управлінській, дослідницькій, освітній, комунікативній, бізнесовій, громадській та інших видах діяльності.

Отже, для кожного дипломованого фахівця за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» відкривається «вікно можливостей» щодо кар’єрного зростання і просування по службі, що акумулюється в понятті «соціальний статус» місце особи, яке вона посідає в складній мережі взаємозв’язків соціальних відносин.

Певний соціальний статус особистості, що надає владу та характеризується прагненням впливати на інших людей, намаганням керувати, визначати й регламентувати їхню діяльність має посада керівника. Разом із тим, окреслена посада, надаючи владу, зобов’язує керівника виконувати не тільки посадові функції, а і певні моральні обов’язки, несучи за них відповідальність.

На нашій кафедрі створені сприятливі умови для розвитку майбутніх управлінців публічної сфери, зокрема й керівників шляхом застосування у навчальному процесі сучасних методів, методик та технологій, інструментів та обладнання останнього покоління (сучасних прогресивних програмно-апаратних комплексів тощо).

Разом із тим, найголовнішим надбанням кафедри публічного управління та адміністрування постає її високопрофесійний професорсько-викладацький склад, який у своїй науково-професійній діяльності реалізує сучасні принципи:

• утвердження суспільних цінностей в публічному управлінні та адмініструванні;
  • відкритість до студентів та їх думок;
  • реалізація власного прикладу щодо вміння аналізувати, адаптуватися, бути активним, безперервно збагачувати себе різноманітним досвідом, демонструвати гнучкість, сприймати множинність в освоєнні цінностей командного духу, залучаючи етичні важелі в суперечливих умовах публічно-управлінської діяльності.

Отже, взаємодія, особистісний приклад, взаєморозуміння у поєднанні з теорією, практикою, інноваційними методиками, технологіями та інструментарієм акумулюються і реалізуються на кафедрі, демонструючи ефективність процесу підготовки фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Успішна карєра та щасливе майбутнє

починаються саме в нашому університеті!

Тож, Вам – до нас!

Чекаємо…