Виходимо на фінішну пряму: підсумкова державна атестація на кафедрі публічного управління та адміністрування

14:47, 13-01-2023

Новий 2023 рік розпочинається для магістрантів кафедри публічного управління та адміністрування Державного університет у телекомунікацій підсумковою державною атестацією.

До складу державної екзаменаційної комісії входять:

Голова ДЕК: Голубь Валерія Володимирівна – професор кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор наук з державного управління, професор.

Заступник голови ДЕК: Петькун Світлана Михайлівна – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, кандидат філософських наук, доцент.

Члени ДЕК: Кравченко Мілена – професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, доктор наук з державного управління, професор;

Ігнатенко Олександр Павлович – професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, доктор наук з державного управління, доцент;

Стороженко Ліна Григорівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, кандидат філологічних наук, доцент.

Секретар ДЕК: Кібукевич Наталя Валентинівна – завідувач лабораторії кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

17 січня 2023 року о 10:00 випускники другого магістерського освітнього рівня складатимуть державний іспит зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма «Публічне управління та адміністрування».

Екзамен відбудеться на платформі ZOOM за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/6421718888?pwd=WlNnT1R5Tmtub3V3WXpCak5yTEhIQT09.

23 січня 2023 року о 10:00 відбудеться захист кваліфікаційних магістерських робіт випускників кафедри.

Захист відбудеться на платформі ZOOM за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/6421718888?pwd=WlNnT1R5Tmtub3V3WXpCak5yTEhIQT09.

ПІБ випускника

Тема кваліфікаційної роботи

Керівник

Ганяк