Профорієнтаційна робота кафедри публічного управління та адміністрування

15:29, 22-02-2023

Кафедра публічного управління та адміністрування продовжує розшукувати найталановитіших абітурієнтів, які стануть гідними студентами Державного університету телекомунікацій. Саме з цією метою цього тижня викладачі кафедри завітали до загальноосвітніх закладів м. Києва.

Випускники шкіл ознайомилися з особливостями інноваційних навчальних підходів, запроваджених у Державному університеті телекомунікацій, та спеціальностями університету; виявили неабияке зацікавлення до спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», адже саме в нашому університеті готують фахівців з цієї, єдиної в Україні спеціальності, що надає в повному обсязі всі компетенції з управління масштабного рівня (бізнес-структурами, великими колективами, громадою, містом, регіонами, державою).

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надає унікальні можливості та фундаментальні перспективи для всіх, хто її обрав. Саме ця спеціальність (на відміну від інших) дає можливість здобути фах, який, без перебільшення, буде актуальним та затребуваним завжди. А інноваційний освітній підхід та унікальність набутих компетенцій (знань, умінь, навичок), отриманих у Державному університеті телекомунікацій, гарантовано забезпечать кожному здобувачу спеціальності високооплачувану посаду та кар’єрне зростання!

До того ж, у Державному університеті телекомунікацій на кафедрі публічного управління та адміністрування кожен студент може отримати повний цикл освітніх послуг за інноваційними освітніми програмами (від бакалавра до доктора наук).

Тож, сподіваємося на кафедральне поповнення вже в цьому році талановитими, креативними, перспективними, патріотично налаштованими студентами, які мріють і планують стати управлінцем нового покоління, розвивати державу та покращити світ в цілому!

АБІТУРІЄНТЕ 2023, ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!!!