281 «Публічне управління та адміністрування» – найпрестижніша спеціальність сьогодення: результати профорієнтаційної роботи

19:03, 14-04-2023

Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій протягом року активно займаються профорієнтаційною роботою. В умовах воєнного часу робота з майбутніми абітурієнтами має певні складності, пов’язані з виїздом на навчання за кордон значної кількості української молоді. Саме тому викладацький склад кафедри посилив свою роботу, намагаючись донести до випускників шкіл перспективність навчання та отримання вищої освіти саме на базі Державного університету телекомунікацій.

Звичайно, якісна робота завжди закінчується успіхом. Так, завдяки науково-педагогічним працівникам кафедри випускники кращих освітніх закладів Києва та України отримали інформацію про спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» та прийшли до висновку, що саме ця спеціальність є актуальною та затребуваною на сучасному ринку праці. А відтак потрібно робити зважений вибір і вступати саме на кафедру публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій, щоб отримати якісні знання, незабутні студентські роки та фах, який гарантовано зробить тебе успішною людиною!

Незважаючи на несприятливі обставини воєнного часу викладачі кафедри (зав. кафедри С.М. Петькун, доц. Т.І. Ярошовець, проф. Г.І. Калінічева) відвідали низку шкіл м. Києва; проф. М.В. Кравченко провела зустрічі з викладачами та учнями шкіл м. Чернігів; доц. Г.О. Орендарчук результативно працювала з випускниками тернопільських шкіл; доц. Л.Г. Стороженко встановила надійний контакт кафедри публічного управління та адміністрування з учнями Слобожанського ліцею та школами м. Дніпро.

На зустрічах з учнями та вчителями науково-педагогічні працівники нашої кафедри підкреслюють переваги навчання саме у Державному університеті телекомунікацій. Наші викладачі завжди наголошують на якісних та затребуваних освітньо-професійних програмах кожної кафедри, які передбачають:

• навчання за фахом уже з 1-го, а не з 3-го курсу, як у інших університетах;
  • посилене вивчення іноземної мови протягом усього періоду навчання в університеті;
  • найкраща матеріальна база;
  • доступність цінової політики та лояльність щодо оплати за навчання;
  • проходження стажування або практики під керівництвом досвідчених фахівців-практиків у кращих вітчизняних установах та організаціях з отриманням сертифіката, що дає можливість набути теоретичні знання та практичні уміння.

Ці та інші переваги навчання допомагають та стати нашим випускникам висококваліфікованими фахівцями та здобути високооплачуване робоче місце на ринку праці як в Україні, так і за її межами.

Профорієнтаційна робота, проведена викладачами кафедри публічного управління та адміністрування в школах Києва та в областях, звичайно, дає свої результати – на сьогодні кафедра має значну кількість абітурієнтів, які висловили бажання навчатися саме за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в Державному університеті телекомунікацій, що створює передумови для успішного проведення вступної кампанії влітку 2023 року.

Бажаєте більше дізнаватись про особливості вступу на кафедру публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій у 2023 році?

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та першим отримуйте інформацію про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато іншого цікавого!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!