Вступ 2024: Кафедра Публічного управління та адміністрування запрошує на навчання – нашим студентом можеш стати саме ти

16:49, 20-04-2023
  • Хочеш бути причетним до управління розвитком своєї країни чи громади?
  • Тебе цікавить, як реалізувати економічні та соціальні реформи для покращення життя кожного українця?
  • Прагнеш стати ефективним управлінцем у центральних і місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування?
  • Хочеш бути успішним менеджером організацій публічного сектору?
  • Бачиш себе у когорті лідерів громадських організацій?..

ОБИРАЙ НАШУ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

• Це єдина спеціальність в Україні, що надає в повному обсязі компетенції з управління масштабного рівня (бізнес-структурами, великими колективами, громадою, містом, регіонами, державою)
  • Практично орієнтоване навчання уже з 1-го курсу
  • Висококваліфікований науково-педагогічний склад кафедри
  • Використання сучасних технологій навчання
  • Посилене вивчення англійської мови протягом усього періоду навчання
  • Стажування в центральних та місцевих органах державної влади
  • Насичене студентське життя
  • Висока якість навчання за помірну ціну

ТВОЄ МАЙБУТНЄ – ПОСАДА УПРАВЛІНЦЯ В:

• Центральних та місцевих органах місцевої влади
  • Територіальних структурах центральних органів державної влади
  • Органах місцевого самоврядування
  • Підприємствах, установах і організаціях державної та комунальної форм власності
  • Міжнародних організаціях і їх представництвах в Україні
  • Недержавних суб’єктах громадянського суспільства та громадських організаціях тощо.

ДУМАЙ!

ЗВАЖУЙ!

ОБИРАЙ!

НАШИМ СТУДЕНТОМ МОЖЕШ СТАТИ САМЕ ТИ!