Чим ближче сесія, тим у студента більша жага до знань

20:05, 18-12-2022

Розпочинається заліково-екзаменаційна сесія. За інтерактивного навчання освітній процес організовується таким чином, що всі студенти залучені в процес пізнання, при цьому кожний робить свій індивідуальний внесок у загальну справу. Системи ZООM, Moodle та інші забезпечують реалізацію дистанційної освіти для широкого кола студентів, зокрема ефективну онлайн-взаємодію між викладачами та здобувачами вищої освіти, потужні засоби відображення результатів навчальної діяльності, можливість для оперативного оновлення змістового наповнення курсу.

Завідувач кафедри Тетяна Сидоренко та куратор груп АЗД-21, ДЗД-21, ДЗД-22 Наталія Перевертень провели з другокурсниками онлайн-зустріч із питань підготовки до складання підсумкових форм контролю; обговорили зі студентами терміни написання курсових робіт, співпрацю з науковими керівниками. Т. М. Сидоренко наголосила, що це перша наукова робота здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, яка допоможе їм отримати корисний досвід, необхідний майбутньому, особливо, коли вони працюватимуть над бакалаврськими та магістерськими роботами. Адже саме на цьому етапі закладаються підвалини наукових знань.

Студенти, у свою чергу, цікавилися термінами складання сесії, формами контролю, форматом навчання в наступному семестрі. Куратор групи попросила студентів вчасно виконувати всі необхідні завдання, уникати академзаборгованостей. На завершення зустрічі завідувачка кафедри закликала студентів не чекати офіційних зустрічей, а звертатися з запитаннями, побажаннями та ідеями відразу після їхнього виникнення, адже потрібно з розумінням і повагою ставитися один до одного, спільно працювати над подальшим удосконаленням освітнього процесу. «Якщо є проблема, то її потрібно озвучувати, а викладачі кафедри завжди готові допомагати у вирішенні наболілих питань», – наголосила завідувач кафедри й подякувала всім за активність і корисну зустріч.