ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ДРУЖНЬОМУ КОЛЕКТИВІ СТУДЕНТІВ – МАРКЕТОЛОГІВ!

18:51, 20-09-2022

Колектив кафедри Маркетингу від усієї душі вітає дорогих наших студентів з початком нового, яскравого й важливого етапу життя - цікавих відкриттів, нових звершень та перемог у дружній родині маркетологів!

Щиро раді, що ви будете здобувати професію МАРКЕТОЛОГА у стінах Державного Університету Телекомунікацій.

Перед вами відкривається неймовірно яскравий  світ на шляху до професії, де у кожного є шанс стати успішним! Впевнені що ви отримаєте шанс не просто освоїти майбутню спеціальність, але й знайдете нових вірних друзів та нові можливості для втілення ваших мрій.

Пам’ятайте, що саме ВИ є Креативною силою України, саме від ВАШОЇ активності і прагнення до знань залежать рівень і якість вашої освіти і розвиток нашої держави.

Проявляйте себе!

Прагніть яскраво й з користю провести студентські роки!

Кафедра маркетингу бажає всім студентам натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей, задоволення від навчання, втілення мрій та ясного мирного неба над головою!