Урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

15:28, 31-01-2023

Сьогодні останній день січня – найсерйознішого місяця зими, але для магістрів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки 31 січня 2023 року  найрадісніший та щасливий день - день отримання дипломів та прощання з улюбленим Університетом. Свято відбулось в актовому залі у присутності адміністрації, всіх викладачів навчального закладу та батьків студентів. Ректор Державного університету телекомунікацій, доктор технiчних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України Володимир Борисович Толубко звернувся зі святковою промовою до майбутніх спеціалістів і побажав їм миру та стрімкого кар’єрного розвитку. Завідуюча кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки, доктор технічних наук, професор Гайдур Галина Іванівна урочисто привітала магістрів груп БСДМ-61, БСДМ-62 і БСДМ-63 і вручила дипломи. За традицією лунала пісня «А ми бажаєм Вам добра» від студентів ДУТ.

Ми поцікавились враженнями від отриманого досвіду навчання у студентів кафедри ІКБ. Багато з них планують продовжити своє навчання у аспірантурі. Максим Станіславович Осадчий (студент групи БСДМ-63) збирається отримати додаткову освіту у галузі захисту інформацїї, а сьогодні вже заснував свій стартап у сфері аутсорсингу. Наш магістр постачає організаціям рішення для VPN та телефонії. Розроблює та встановлює CRM системи. Коли Максим Станіславович перевівся у ДУТ йому сподобалось, що в університеті багато молодих передових викладачів, з якими дуже легко знайти спільну мову та інноваційний зміст навчальних програм. На питання чи буде він святкувати ввечері магістр, посміхнувшись відповів, що сьогодні у нього знайшлось тільки 3 години вільного часу, щоб отримати диплом і він поспішає на роботу.

Дар’я Анатоліївна Букет (студентка групи БСДМ-62) збирає увечері родину за столом. Майбутній спеціаліст з посмішкою згадує свої перші дні в університеті. Її приємно вразила потужна технічна база, навчальні лабораторії, широкий вибір новітніх програм та можливість спілкування з партнерами кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, що працюють у сфері захисту інформації. Дарії Анатоліївні також імпонує викладання. Педагогічна практика була для неї цікавим досвідом і можливо вона проявить себе у сфері захисту інформації як педагог.

Сподіваємось, багато наших магістрів повернуться до Державного університету телекомунікацій у якості аспірантів, викладачів або батьків студентів-першачків.

Від усього серця бажаємо випускникам щасливої дороги, миру, злагоди та цікавого і різноманітного професійного досвіду!