Профорієнтаційна робота на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:13, 02-02-2023

Державний університет телекомунікацій дає можливість юнакам та дівчатам отримати освіту за найбільш затребуваними спеціальностями у сфері технологій та телекомунікацій. Викладачі університету навчають, виховують та направляють молодих фахівців. І приємно вражає коли діти іще на шкільній лаві намагаються знайти своє покликання та зрозуміти, що насправді для них цікаво і яку користь вони можуть принести суспільству і Батьківщині.

Відвідавши інтернет-сторінку кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, до нас звернувся учень старших класів середньої школи №155 Левченко Богдан Станіславович. Абітурієнт планує отримати освіту у сфері захисту інформації у Державному університеті телекомунікацій. Галина Іванівна Гайдур, завідувач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки провела презентацію для Богдана, яка розкрила основну мету кібербезпеки –  захист критично важливих систем і конфіденційної інформації від кібер-атак.

Під час презентації Богдан Станіславович дізнався про інноваційні навчальні програми кафедри ІКБ, розроблені за консультацією з організаціями-партнерами кафедри, які працюють у галузі захисту інформації. Майбутній абітурієнт мав також змогу побачити новітнє обладнання кафедри та просторі, зручні і затишні аудиторії.

Шановні абітурієнти та школярі, вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться ваше подальше життя та як ви в ньому будете себе почувати. Всім хочеться одержувати гідну заробітну плату та реалізувати свій потенціал, що дасть змогу отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Якщо вас цікавить світ інформаційних технологій і Ви б хотіли стати членом потужної армії кібер-захисників – завітайте на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки звідки починається шлях до здійснення вашої мрії.