Студенти кафедри ІКБ беруть активну участь у профорієнтаційній роботі

15:10, 06-03-2023

Якщо задати питання про те, що робить Державний університет телекомунікацій number one серед інших університетів – то ми знайдемо багато відповідей, але найбільш яскраве явище цього успіху - це наші студенти. Вони найкращі, вони не просто навчаються та отримують практичний досвід, але і допомагають викладачам та вносять великий вклад у розвиток нашого учбового закладу. На них звертають увагу школярі, а батьки хочуть, щоб їх діти теж досягли такого високого рівня, і приводять старшокласників до нас на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки. Коли студенти 5 курсу кафедри ІКБ: Дар’я Шулімова та Ігор Мурзін відвідали Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат, щоб розповісти про Державний університет телекомунікацій школярі ще довго телефонували майбутнім магістрам, щоб уточнити більш детально умови навчання та вступу. Під час презентації наші студенти описали всі переваги університету і отримали безліч запитань не тільки від дітей, але і від вчителів. Публіку приємно вразила можливість отримати якісну та змістовну освіту, чудовий простір для спілкування та навчання, а також широку підтримку від компаній-партнерів, таких як IBM, Eset, Cisco та інші. Даша та Ігор завжди допомагають першачкам освоїтися в університетському житті, знайти нових друзів, познайомитися з викладачами, зорієнтуватися в університеті та пізнати місто. Вони постійно беруть активну участь не тільки у навчанні та організації навчального процесу, але і у святкових заходах протягом року.

Комунальний заклад "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради" розташований у місті Олександрія. Головна мета діяльності ліцею – це створення умов для підтримання широкого інтелектуального фону навчання, формування в учнів стійкого і глибокого інтересу до знань. Навчаючи здібних і обдарованих дітей, викладачі Центральноукраїнського наукового ліцею прагнуть допомогти вихованцям проявити творчу активність, розвинути свою обдарованість, знайти власний нестандартний шлях розвитку.

Ми завжди раді вітати випускників ліцею у нашій дружні університетській спільноті!