Вітаємо іноземних студентів з початком навчання у Державному університеті телекомунікацій 2020!

12:46, 25-09-2020

Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій вітають іноземних  випускників Підготовчого відділення з початком навчального року в Україні, а особливо тих, які стали частиною Державного університету телекомунікацій:

• Амр Салах Ібрагім
  • Сецка Кебба
  • Чень Іхан
  • Цгібола Таня Ванкані
  • Мвіла Пламеді Накава
  • Пуала Маменгі Блаіс
  • Пасула Муноло Грайс
  • Удег Окума Ініобонг
  • Удег Удег Уніме
  • Сюй Ченьхао
  • Ігве Аустін Онікеачі
  • Обіагазе Чінеду Батхіломі
  • Магомедалі Джавідан Бахяддін огли

Перш ніж зробити свій вибір, іноземні слухачі відвідали лабораторії університету.

На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки завідувач кафедри професор Гайдур Г.І. радо зустріла та розповіла про переваги навчання кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки. Завідувач кафедри зазначила, що для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому, чому потрібно і як потрібно, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

На кафедрі Менеджменту майбутні іноземні студенти Державного університету телекомунікацій зустрілися з професором кафедри Лазоренко Ларисою Віталіївною. Вона  наголосила, що саме наш університет формує нове покоління бізнесової еліти, яка відповідає світовим стандартам, має глибокі знання, уміє системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення із широким застосуванням IT-технологій. Освітні програми кафедри Менеджменту спрямовані на формування професійних компентенцій, які актуальні на сучасному ринку праці.