Нове визнання наукових та професійних досягнень кафедри Менеджменту

12:46, 20-04-2023

Зараз для багатьох випускників шкіл та коледжів час відповідального вибору: чим займатися в майбутньому і які знання та навички здобути щоб зайняти достойне місце в суспільстві? І один з шляхів лежить на кафедру Менеджменту Державного університету телекомунікацій.

Чому саме наша кафедра Вам стане надійним помічником у цьому?

Ось чотири ключових переваги для майбутніх студентів, які навчаються на нашій кафедрі:

• отримання найбільш затребуваних знань, вмінь та навичок;
  • оволодіння навичками швидко і якісно виконувати завдання на майбутній роботі;
  • за час навчання і виробничої практики створення платформи для отримання першої престижної та високооплачуваної посади у провідних вітчизняних ІТ-компаніях;
  • знання, отримані у нас, допоможуть ефективно управляти трудовими колективами або власним бізнесом.

Чому ми впевненні у цьому?

Підстави для цього створюють багато складових, але найбільш вагомою серед них  є професорсько-викладацький колектив, у складі якого 6 докторів наук та 9 кандидатів наук (https://dut.edu.ua/ua/305-vikladackiy-sklad-kafedra-menedzhmentu). Кожен з них не тільки на високому професійному рівні навчає студентів, а й підготував один чи декілька навчальних та методичних посібників для студентів (https://dut.edu.ua/ua/1523-vidavnicha-diyalnist-kafedra-menedzhmentu), які отримали визнання серед колег.

Ось і нещодавно навчальний посібник «Менеджмент-консалтинг», автором якого є доктор економічних наук, професор Євтушенко Наталя Олександрівна, отримав Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

Це високе визнання наукових та професійних результатів як автора, так і кафедри Менеджменту.