Рішучість та наполегливість учасників наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття» для набуття професійних знань

15:03, 15-05-2023

В Державному університету інформаційно-комунікцаійних технологій Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на кафедрі менеджменту особливу увагу приділяється науковому гуртку «Менеджмент ХХІ століття», до якого входять творчі і креативні здобувачі вищої освіти спеціальності 073-Менеджмент, які об’єднані з метою якісної підготовки менеджера в ІТ бізнесі, формування первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науково-технічного прогресу.

Гурток «Менеджмент ХХІ століття» покликаний стимулювати активну творчу працю здобувачів вищої освіти спеціальності 073-Менеджмент у процесі навчання і оволодіння професійними компетенціями з менеджменту та створювати умови для творчого зростання.

Одними із основних завдань наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття» є:

• Забезпечення більш повного засвоєння навчального матеріалу та поглиблення знань з дисциплін, що вивчаються на кафедрі менеджменту.
  • Оволодіння науково-пізнавальною методологією, розвиток наукового мислення і аналітичних здібностей, розширення кругозору та ерудиції у здобувачів вищої освіти спеціальності 073-Менеджмент.

Для формування оцінки рівня сформованості ключових компетентностей менеджера, необхідно використовувати цікаві ігри в навчальному процесі!

Отже, залучення здобувачів вищої освіти спеціальності 073-Менеджмент до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових та бізнес-проєктах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту – є дуже важливим для кожного хто бажає науково збагатитися разом з членами гуртка «Менеджмент ХХІ століття».