Кафедра менеджменту на міжнародній науково-практичній конференції в Ризі

12:43, 23-05-2023

Науково-практична міжнародна діяльність кафедри менеджменту

Каферда менеджменту Державного університету телекомунікацій (Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій) взяв участь в XIII Міжнародній науково-практичній конференції «Час викликів та можливостей: проблеми, рішення, перспективи»., яка пройшла 12-13 травня на базі Балтійській Міжнародній академії (м.Рига).

У конференції взяли участь понад ста науковців, які представили вищі навчальні заклади Болгарії, Індії, Італії, Кіпру, Киргизстану, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, України. Доповіді та повідомлення вчених були представлені в режимі on-line та очно.

Державний університет телекомунікацій (Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій) було представлено очно. Тема доповіді: Сonsequences of the impact of strategic changes on the management of telecommunications enterprises in the digital economy. Доповідь «Стратегічні орієнтири управління телекомунікаційними підприємствами в умовах цифрової економіки»  було розроблено науковцями кафедри менеджменту:  Гудзь О.Є., Насад Н.В., та Сазоновою С.В.

На конференції наукові розробки було представленно доктораном, доцентом кафедри Менеджменту Сазоновою Світланою Володимирівною.

Доповідь викликала справжній інтерес серед сучасних вчених, було задано питання, розгорнуто дискусію. Це говорить про актуальність обраної теми для дослідження та перспективності наукових дослідженнь в напрямку Стратегічного управління телекомунікаційними підприємствами в умовах цифрової економіки.

Як зазначив доктор економіки, асоційований професор, голова Сенату БМА Станіслав Бука, у доповідях та повідомленнях вчених різних країн відображено широкий спектр думок щодо найактуальніших проблем сучасності. І складання наукових потенціалів прискорить їхнє вирішення.

Дякуємо Балтійській Міжнародній академії за надану можливість прийняти участь у конференції.  Вітаємо науковий колектив каферди Менеджменту, бажаємо плідної праці та чекаємо участі в наступних наукових міжнародних заходах!