13:26, 02-07-2022

Шановні випускники! Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає Вас із закінченням ще одного етапу у вашому житті!

Це одна з важливих подій у житті та вирішальний момент у долі кожного. Всі дороги відкриті, всі можливості доступні, все необхідне для реалізації планів, амбіцій отримано в багаж знань. Хочеться побажати ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб усе, що було задумано, стало дійсністю.

Нехай все складеться і успіх не забариться! Зараз Ви робите крок назустріч дорослому життю, у Вас все вийде, ми у Вас віримо!

Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.