Вступ 2024: Кафедра Підприємництва торгівлі та біржової діяльності розпочинає вступну кампанію 2023 року

12:43, 09-01-2023

Шановний вступник!

Здається, що ще так далеко до літа, до вступної кампанії в Університет. Але час так швидко пролетить, що навіть не встигнеш озирнутися, а вже осінь і ти студент Університету.

Тому вже зараз необхідно обрати саме свою спеціальність, спеціальність яка буде приносити не лише задоволення, а й заробіток достатній для реалізації своїх планів та бажань.

Саме такою є спеціальність 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Це – найбільш затребувана спеціальність бізнес-спрямування, яка поєднує у собі спеціальні знання, уміння  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

А оволодіти цією спеціальністю можливо саме на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Підготовка фахівців на кафедрі здійснюється високопрофесійним професорсько-викладацьким складом за освітніми рівнями бакалавр та магістр зі спеціальності 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність поєднує три найактуальніші та перспективні напрямки:

• Підприємництво – це мейнстрім сучасних цивілізованих країн, це не просто професійна діяльність, це – спосіб життя. Підприємництво (бізнес) було, є та залишиться пріоритетним напрямком господарської діяльності.  Надає широкі можливості випускникам працювати в бізнесі: Start-Uper, девелопер, антикризовий менеджер, керівник малого, середнього бізнесу чи великого бізнесу, приватний підприємець.

• Торгівля - це також бізнес. Торгівля пронизує всі галузі економіки і всі сфери людської діяльності. Різноманітні сучасні  форми  торгівлі створюють нові можливості для новаторства і успішної кар’єри: рітейл, ресейл, оптова торгівля, електрона комерція та її платформи (маркетплейс та ін.), інтернет-трейдинг,  аналіз ринків, логістика, управління якістю, міжнародна торгівля. І, звичайно, управління та організація торгівельних підприємств – керівництво оптовими та роздрібними закладами торгівлі.

• Біржа – це діяльність на біржовому ринку. Це також торгівля, але тільки на біржових майданчиках товарних, валютних чи фондових бірж. Що дає можливість стати професійним учасником фондового ринку (бути брокером чи дилером, трейдером), займатися управлінням активами інституційних інвесторів, кліринговою діяльністю, оцінкою майна.

Спеціаліст із підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це сучасний, перспективний, затребуваний на ринку праці фахівець, здатний ефективно працювати на промислових і комерційних підприємствах та в організаціях різних форм власності, провідних українських та зарубіжних компаніях, та успішно започаткувати власну справу.

Тому не зволікай та обирай спеціальність підприємництво, торгівля та біржова діяльність – спеціальність твого успішного майбутнього!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.