Інформація щодо захисту кваліфікаційних робіт студентами-магістрами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

11:38, 10-01-2023

Захист студентами кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбудеться 18 січня 2023 року в 520 аудиторії об 11 ранку. Захист проводитиметься он-лайн в ZOOM за посиланням:

Студенти випускники

ПІБ

Тема роботи

Каленська Наталія Володимирівна

Місце реклами у забезпеченні привабливості для покупців товарів (послуг) та ефективності підприємницьких структур

Лящук Вікторія Олександрівна

Формування ефективної системи управління прибутком підприємства

Марченко Ярослав Олександрович

Формування системи інноваційного розвитку підприємства в умовах діджиталізації бізнесу

Сливинська Евеліна Юріївна

Стратегія забезпечення фінансової стійкості підприємства

Токмина Тетяна Олександрівна

Електронна торгівля: сутність і роль в розвитку інформаційного суспільства