Вступ 2024: Запрошуємо на навчання на кафедру Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

10:31, 18-05-2023

Шановні абітурієнти!

Не втратьте можливість вступити на одну з найпрестижніших спеціальностей – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності. Вона користується зростаючим попитом на ринку праці.

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати на промислових і комерційних підприємствах та організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаній або успішно започаткувати власну справу.

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на сьогодні не тільки затребувана, але й дуже цікава.

По закінченню навчання наш випускник отримує один диплом, а можливостей влаштуватись на роботу втричі більше!

Навчання за даним фахом дозволяє нашим студентам успішно конкурувати в сфері бізнесу та торгівлі, стати успішними підприємцями, мати престижну освіту і роботу та впевненість у майбутньому.

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» дає можливість випускникам:

• створити та успішно розвивати власний бізнес;
  • працювати на різних посадах у підприємствах різних форм господарювання, органах державної влади, місцевого самоврядування та громадських організаціях;
  • аналізувати макро- та мікроекономічні процеси, оцінювати маркетингове середовище, проводити ефективні торговельні операції, організовувати інтернет-трейдинг та електронну комерцію;
  • реалізовувати загальні управлінські функції та розробляти цінову політику бізнесу;
  • розробляти бізнес-плани та стратегії розвитку бізнесу, планувати власну діяльність;
  • використовувати новітні технічні та інформаційні засоби, комунікаційні технології для результативного управління бізнесом.

Якщо Ви бажаєте навчатися інноваційно, бути фінансово незалежним і започаткувати власний бізнес, отримувати знання та навички, які сформують Вас компетентними, прогресивними, сучасними та затребуваними на ринку праці, то Ваш вибір – це Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.