XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Підготовка до ЗНО з математики в ДУТ – «ЦЕ КРУТО!»

15:47, 04-02-2022

Державний університет телекомунікацій є одним із закладів вищої освіти, який запровадив програму підготовки  майбутніх студентів до складання  іспитів з математики за системою зовнішнього незалежного тестування. За цей час викладачі, які працюють на підготовчих курсах, набули достатнього досвіду в підготовці слухачів до ЗНО. Крім того, наші викладачі допомагають слухачам систематизувати шкільну програму та засвоїти навчальний матеріал, а також успішно підготуватися до державної підсумкової атестації.

Навіщо потрібно здавати ЗНО з математики?

Згідно з наказом №1098 від 13.10.21р. «Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році» сертифікат з математики необхідно надати на 88 спеціальностей як другий предмет і на 39 спеціальностей як третій предмет. Загалом сертифікат ЗНО з математики можна подавати більше ніж на 120 спеціальностей.

ЗНО з математики є обов’язковим чи необов’язковим?  

Так само як і минулого року, ЗНО з математики не є обов’язковим, тобто не всі вищі навчальні заклади вимагають сертифікат ЗНО з математики відповідно до умов вступу. Але обов’язковою є ДПА з математики.

Яка різниця між ЗНО з математики і ДПА з математики?

Починаючи із 2021 року ДПА з математики є обов’язковою і тому її повинні складати усі випускники. Відповідно до того рівня за яким вивчали математику в школі.

Якщо Ви вивчали математику за рівнем стандарту, то ДПА здаєте по завданнях рівня стандарту і у такому випадку Ви отримаєте зошит «Сертифікаційна робота з математики. Завдання рівня стандарт» у якому буде 26 завдань.

Якщо ж Ви вивчали математику на профільному рівні, то ДПА складаєте по завданнях профільного рівня, які у свою чергу є завданнями ЗНО з математики. У такому випадку Ви отримаєте зошит «Сертифікаційна робота з математики» у якому буде 32 завдання. Отриманий сертифікат Ви зможете використовувати під час вступу до ЗВО. У такому випадку Ви отримаєте два результати: результат ЗНО у форматі – 100-200 балів і результат ДПА у форматі – 1-12 балів.

Якщо ж Ви не бажаєте використовувати математику для вступу і не вивчали математику на профільному рівні, тоді вам достатньо обрати зошит «Сертифікаційна робота з математики. Завдання рівня стандарт». У такому випадку Ви отримаєте лише результат у форматі – 1 -12 балів, який буде зарахований як ДПА.


Більше про саме тестування, заповнення бланків відповідей та розв’язування типових завдань ви зможете дізнатись переглянувши відеозапис вебінару.

Підготовка до ЗНО з математики у нашому університеті перш за все створено, щоб дати уявлення про рівень вимог Українського центру оцінювання якості знань. Отримані знання дозволять учням 11 класів, випускникам попередніх років та випускникам коледжів не тільки успішно скласти тестування, а й будуть сприяти успішному навчанню на перших курсах.

Програма курсу охоплює всі теми, які передбачено програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Підготовка слухачів починається з ознайомлення з нормативними документами, технічними характеристиками тесту з математики. Наступним кроком є діагностика рівня знань з метою виявлення розділів і тем, які викликають значні труднощі у слухачів курсів, для більш поглибленого  їх вивчення. Останнім етапом є підведення підсумків та створення позитивного настрою вступника.

Підготовка слухачів здійснюється на різних етапах: під час вивчення і закріплення нового матеріалу (невеликі перевірочні роботи), перевірки і контроль знань (тематичні контрольні роботи), виконання домашнього завдання (тестові завдання для самоконтролю). До змісту робіт входять тестові завдання різних форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на відповідність, завдання з короткою формою відповіді. Таким чином поступово відбувається закріплення навичок роботи з тестами та контроль часу на їх  виконання.


Багато завдань на ЗНО мають незвичне для учнів формулювання, хоча часто неважке при розв’язуванні, деякі знайдені результати треба вміти інтерпретувати. Наприклад, указати у відповіді найменший цілий розв’язок нерівності, знайти якусь залежність між коренями рівняння. Ми готуємо слухачів до такої роботи, формуючи в них уміння інтерпретувати результати з урахуванням умов задач.

Ми намагаємось створити комфортні умови навчання, за яких кожен відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність.

Понад 90% тих, хто відвідує підготовчі курси до ЗНО з математики в Державному університеті телекомунікацій, стають студентами Державного університету телекомунікацій!

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Переглядів: 7 445