11:22, 01-06-2023

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.03.2023 року №269-р «Про план заходів з відзначенням подвигів ветеранів війни,проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України», працівниками ННІІТ був проведений захід виховного та культурно-просвітницького характеру.

28 травня 2023 року студенти 1-5 курсів ННІ ІТ відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Наразі там діє виставка «Україна-розп’яття», де вперше в світовій музейній практиці створено стаціонарну експозицію про війну в реальному часі під час війни, яка триває. За допомогою оригінальних предметів і фото презентовано  страшні реалії повномаштабної російської агресії.