Працевлаштування від компанії GENESIS

16:06, 03-11-2021

Genesis — міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу. Понад 1500 осіб у п'яти країнах створюють продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple в Східній Європі.

Шукаємо Network Engineer для посилення своєї команди.

Твоїми завданнями будуть:

• технічна підтримка співробітників компанії за телефоном, в тікет системі, через електронну пошту і в інтернет-месенджерах;
  • контроль працездатності серверів, мережі та допоміжного обладнання;
  • пошук і усунення проблем технічного та нетехнічного характеру, що виникають у співробітників компанії в роботі з послугами;
  • інформування відповідальних співробітників про неполадки (в разі неможливості самостійного розв’язання проблеми).

Які знання і навички тобі потрібні на цій посаді:

• здатність швидко навчатися, інтерес і здібності до освоєння нових знань;
  • вміння працювати в команді, комунікабельність, старанність, уважність і акуратність;
  • хороші знання російської та базової англійської мов;
  • хороші знання ПК та глобальної мережі Інтернет;
  • знання операційної системи Windows, MacOS (Linux буде перевагою);
  • досвід роботи з Mikrotik або EdgeCore;
  • вміння будувати високонавантажені мережі з нуля;
  • розуміння принципів роботи WAN, LAN, VPN;
  • вміння будувати бездротові мережі, аналізуючи показання сигналів каналів зв’язку.

Genesis — це унікальне місце для роботи, розвитку і зростання:

• експертиза в розвитку високотехнологічних продуктів на міжнародному ринку. Робота з найкращими професіоналами в Україні;
  • чудові можливості для навчання: внутрішні тренінги та семінари, доступ до корисної літератури, курси англійської та участь у ключових заходах IT-індустрії по всьому світу;
  • умови для роботи: відмінний офіс в 5 хвилинах від станції метро Тараса Шевченка, безкоштовна їжа в офісі, безкоштовне медичне страхування, заняття бігом, плаванням, футболом, баскетболом та іншими видами спорту.

Переходь за посиланням

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.