Проведено майстер-клас на тему: "Мій перший радіопристрій".

10:11, 09-05-2023

Проведено спільно з Київським відділенням Малої Академії Наук майстер-клас на тему: "Мій перший радіопристрій".

Завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем для учнів 7-10 класів київських шкіл провів майстер-клас з азів збирання першого радіопристрою самостійно своїми руками. Для школярів було відібрано схему УКХ ЧМ радіоприймача і перед ними зібрали шляхом пайки та налагодили радіоприймач. Діти змогли почути першу патриотичну радіостанцію на українських просторах радіоефіру.

Багато дітей та їх батьків зацікавились напрямком Радіотехніка і в подальшому планують відвідувати Державний університет телекомунікацій з метою набуття перших знань дітьми зі схемотехніки та отримання навичок пайки електричних схем, які зацікавлять дітей.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Робототехніки та технічних систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.