XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Міс "Золота Корона ДУТ" 2015

15:23, 22-06-2015

дітиДрузі!

11 червня в актовій залі нашого Університету відбулась остання найфеєричніша подія 2014-2015 навчального року - «Міс Золота Корона ДУТ 2015».

В цьому році, як ніколи, було важко визначити переможницю, адже всі конкурсантки були дуже яскраві та вразили усіх своїм талантом. І все ж таки, ми з радістю хочемо привітати переможниць цього конкурсу: Осипчук Марію – «Міс Золота Корона ДУТ 2015»Поліщук Олену – «Перша Віце-міс»Шпегель Марину – «Друга Віце-міс». Сподіваємось, ця перемога стане не останньою для Вас!!!

Але не зважаючи на те, що корону отримала лише одна, кожна з цих надзвичайно чарівних дівчат є переможницею у тематичній номінації:

Також, Поліщук Олена здобула нагороду в номінаціях «Міс Глядацьких симпатій» та «Міс Спонсорських симпатій», за яку вона отримала подарунковий сертифікат на безкоштовну фотосесію від студії «Be photo».

Дівчата, Ви подарували нам незабутнє шоу, Ви вразили нас своєю красою, Ви зачарували кожного. Ми бажаємо Вам завжди залишатись такими жіночними та неповторними не лише на сцені, але і в житті. 

Пам’ятайте, Ви варті усіх перемог!

Кожна з учасниць отримала подарунки від наших спонсорів ТРК "Dream Town" та аквапарк "Dream Island". А після концерту, дякуючи Domino’s Pizza, дівчата привітали один одного за святковим столом!


Джерело: Сайт студентскої ради

Переглядів: 4 022