Вступ 2024: Технології цифрового розвитку - Ваше успішне майбутнє

16:50, 02-11-2022

Цифровізація проводиться у всіх галузях діяльності підприємств і компаній не тільки України, а і всього світу. Це сприяє різкому підвищенню їх показників.

Фундаментом всесвітньої цифровізації є технології цифрового розвитку: блокчейн, машинне навчання, технології ВІ, хмарні технології, технології комп’ютерного зору та інші ІТ-технології.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій у 2022 році відкрито навчання за найсучаснішою спеціальністю сьогодення – Технології цифрового розвитку, яка дозволить оволодіти необхідними знаннями та навичками і отримати омріяну посаду в найуспішніших та всесвітньо відомих компаніях, з  гідною заробітною платнею.

Запрошуємо на навчання на кафедру Технологій цифрового розвитку!

Завідувач кафедри Жебка Вікторія Вікторівна

Телефон: +38(093) 095-94-47

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.