Топ-5 фільмів про програмування, які надихають

20:03, 23-03-2023

Сьогодні ми розповімо про фільми, які присвячені програмуванню, вони зможуть вас зацікавити і змотивувати.

1. “Джобс” 2015

Цей фільм присвячений історії життя одного з найвидатніших людей всесвіту, засновника компанії Apple. Це біографічна драма. Сюжет побудований на трьох знакових презентацій продукції Apple. Кульмінацією є - показ iMac. Фільм розповідає про стосунки всередині компанії, та про життя Стіва Джобса.

2. “Очистити історію” 2013

Фільм про чоловіка, який захотів помститись нинішньому директору компанії з маркетингу, оскільки той заробив мільйони у компанії, яка раніше належала йому.

3. “Небезпечна правда” 2001

Хлопцю надійшла вигідна пропозиція - працювати у величезній компʼютерній фірмі, яка пропонує йому карʼєрне зростання. Він залишає своїх друзів, з якими раніше працював, і їде із своєю дівчиною. У цей час в його рідному місті відбуваються вбивства програмістів. Він вирішив особисто розслідувати вбивства, і дізнається, що в цьому винне керівництво його компанії. Що буде далі?

4. “Кібер” (“Хакер”) 2015

Американська та китайська розвідка приходять до висновку, що у всіх проблемах, таких як: техногенна катастрофа на китайській АЕС та стрибок цін на сою на одній зі світових фінансових бірж, - винний невідомий кіберзлочинець, який створив компʼютерний вірус. Агенти знайдуть злочинця, але виявиться, що він сидить у вʼязниці за шахрайство. Хто ж виявиться інтернет-примарою?

5. “Пʼята влада” 2013

Програміст знайомиться з австралійським хакером, який створив сайт WikiLeaks (скандальний ресурс, що викриває корупційні змови у вищих ешелонах влади).  Програміст зацікавлюється ідеєю збору анонімних “витоків” державних і корпоративних документів, і він з хакером починає співпрацювати. Разом вони розвивають сайт і публікують викриття, а це погано впливає на банки і національні уряди. Ресурс починає розвиватись, і взаєморозуміння між програмістом і хакером стає доволі складним, а що буде далі?

Олександра Корецька